KURUMSAL

Alçak Gerilim ve Orta Gerilim Panoları elektromontajı konusunda hizmet vermek üzere deneyimli bir ekip tarafından 1997 yılında kurulmuştur. Artan müşteri taleplerine Tesis, Ekipman ve İşgücü yatırımları yaparak karşılık vermeyi ilke edinmiştir.

AR Elektrik, İstanbul’da 2500 m2 lik tesislerinde 50 kişilik uzman kadrosu ile IEC-61439-1&2 standartlarında ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerinden aldığı olumlu veya olumsuz tüm geribildirimleri dikkate alarak, kalite ve uluslararası standartlara uygunluk koşuluyla pekiştirip, teknoloji kullanımını ve üretim hedeflerini yükseltmeyi temel amaç olarak benimsemiştir.

Kuruluşundan günümüze kadar farklı sektörler ve projelerde pek çok başarılı uygulamaya imza atmıştır. AR Elektrik sektördeki deneyimi ile yenilikleri takip ederek her geçen gün daha da güçlenerek hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz
Yıllar içinde gelişen enerji ihtiyacının karşılanması için gerekli enerjinin üretimi, iletimi, dağıtımı ve tüketimine kadar olan tüm süreçlerde sürekli, yüksek kalitede ve uluslararası standartlarda ürün, çözüm ve hizmet sunmak için çalışırız. Bunu yaparken çevre bilinci ile hareket eder, imalat ve hizmet süreçlerin de kaynaklarımızı doğa dostu bir şekilde kullanırız.

Çalışanlarımız AR Elektrik’e değer katan en önemli unsurdur. Kaliteli işin kaliteli bir ekiple yapıldığını bilir ve ekibimizi buna göre seçeriz. Aynı zamanda çalışanlarımızın gelişimine önem verir ve bunun için eğitimlerimizi sürdürürüz.

Hem müşterilerimizle hem de tedarikçilerimizle iş yaparken etik kurallarla hareket etmek temel ilkemizdir. Tüm bunların sonucu olarak yurtiçinde ve yurtdışında tanınan ve aranılan bir işletme olmak üzere yapılanmamızı sürdürürüz.

Misyonumuz
Başta müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanarak ihtiyacınız olan ürün ve çözümleri hızlı, kaliteli ve uygun fiyat aralığı ile sunmayı ilke edinen firmamızın temel amaçları;
• Müşterilerimize amacına hizmet eden, kaliteli, standartlara uygun ürün ve çözümler üretmek, bunun yanında özel uygulama ve ihtiyaçlara karşılık vermek.
• Kalıcı ve uzun yıllar çalışabilecek portföy hizmeti vermek.Satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlamak.
• Projelendirme ve çözüm ortaklığı yapmak.
• Dizayn, montaj ve AR-GE desteği sağlamak.
• Maliyet etkili ürün ve çözümler sunmak.
• Teknoloji ve yenilikleri takip ederek ürünlerimize adapte etmek.

Satış öncesi ve satış sonrası, müşterilerimizin değişiklik ile ilgili ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmemiz AR Elektrik çalışanlarının müşteri memnuniyeti felsefesine sahip olması ile mümkün olmaktadır.

AR Elektrik olarak 20 yılı aşkın bilgi ve birikimden aldığımız özgüven ile Sektörümüzde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Dünyanın en önemli firmaları ile iş yaparken öğrendiğimiz kurumsallaşma kültürünü daima paradan daha önemli kazanç olarak gördük ve karşılığını fazlasıyla alıyoruz. Artan talebe karşı yatırım arzı ile karşılık vermeyi ilke edindik.

Her yıl Uluslararası fuarlara katılarak Sektörel yenilikleri yakından takip etmeye devam ediyoruz, teknolojinin kritik öneminin farkında olarak şirketimizi geleceğe hazır hale getirmeye gayret ediyoruz. Bu sayede müşterilerimiz için ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, rekabetçi, teknolojik ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Ürünlerimizi Dünyanın en iyi Labaratuvarlarından aldığımız test belgeleri ile süslüyoruz.

Uzlaşmacı, güvenilir, çalışkan ve araştırmacı olmak ilkelerimiz ile bir projeye başladığımızda ilk gün ki heyecanımızla, var gücümüz ile saldırıyor ve proje başarıyla tamamlandığında yaptığımız işten keyif alıyoruz.

Dünyanın hemen her kıtasında zorluk dereceleri birbirinden üstün projeler bitiriyoruz. Devam eden bu serüvende öncelikle bize güvenen ve destekleyen Müşterilerimize sonsuz kez teşekkür ediyorum, Tedarikçilerimize işbirlikleri için teşekkür ediyorum, AR Elektrik takımının her bir oyuncusuna teşekkür ediyorum.

Gençliğimizin enerjisi ile henüz gidecek çok yolumuz, bitirecek çok işimiz var …

Saygılarımla
Ramazan GÖL

 • 1997
  Established
 • 2000
  First Big Contact With TEİAŞ Project
 • 2006
  First Contract w/ ABB
 • 2007
  ISO 9001:2008 Certification
 • 2008
  First Contract w/ Siemens
 • 2009
  First Export
 • 2010
  TSE Type Test Certification
 • 2013
  Founding of Test & Commisioning Department
 • 2014
  First Participation on International Fair
 • 2015
  Eaton Licensed Panelbuilder Certification
 • 2019
  ARELPAN-C 6300A , Form4b , 100kA , 1sec , IP41, IEC 61439-2&1 KEMA FULL TYPE TEST CERTIFICATE

Elektrik Pano montajı, projelendirme, malzeme satışı ve uygulaması işlerinin belirlenen hedefler doğrultusunda en doğru şekilde, uluslararası mevzuatlara uygun yapılmasını sağlamak,

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve çözümler sunabilmek,

ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uygun çalışmak, Verilen hizmeti taahhüt edilen kriter ve zamanda bitirebilmek,

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,

Çalışanların gelişimi için eğitimler vermek,

Takım anlayışı ile çalışmak,

ANA POLİTİKAMIZDIR.

AR ELEKTRİK Yönetimi bu politikanın tüm çalışanlarına iletileceğini ve anlaşılmasını sağlayacağını taahhüt eder.

AR Elektrik olarak “Çevreye Saygı ve Temiz Çevre” sloganıyla, Taahhüdümüz;

Sürekli olarak çevresel performansımızı iyileştirmek, faaliyetlerimize ve topluma sürdürülebilir katkılarda bulunmak,

Tüm faaliyetlerimizde ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemleri şartlarına uygun çalışmak;

Hedeflerimize ulaşmak için eylem planları hazırlayıp, performansımızı sürekli olarak iyileştirip, takip etmek;

İnsan sağlığı ve çevre üzerindeki etkileri en aza indirmek ve olası atık miktarını sınırlamak amacıyla, ürün geliştirme, üretim, dağıtım ve uygulama aşamalarında sürdürülebilir gelişme yaklaşımı doğrultusunda hareket etmek;

Ana Politikamızdır.

AR ELEKTRİK Yönetimi bu politikanın tüm çalışanlarına iletileceğini ve anlaşılmasını sağlayacağını taahhüt eder.

GENEL MÜDÜR

AR Elektrik olarak benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır.

İşyeri ve eklentilerinde; çalışanların, alt yüklenicilerin, ziyaretçilerin ve işyeri dışında çalışan şirket personelimizin sağlık ve güvenliklerini temin etmek için, yürürlükte bulunan İSG mevzuatlarına ve İSG ile ilgili diğer gerekliliklere ve ISO 9001:18001 standartlarına uygun olarak her türlü tedbiri almayı, araç gereç ve Kişisel Koruyucu Ekipmanları bulundurmayı, gereğinde kullanılmasını sağlamayı,

Çalışanlarımızı iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitmeyi ve iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine erişmelerini sağlamayı,

Endüstriyel dünyanın gelişimini göz önüne alarak, gelecekte karşılaşılabilecek olası durumları bugünden tahmin etmeyi, sürekli gelişmeyi ve durumumuzu gözden geçirmeyi,

Bu doğrultuda kurulmuş ve yürütülmekte olan İSG Yönetim Sistemimizin sürekliliğini sağlamayı İSG politikamız olarak taahhüt ederiz.

GENEL MÜDÜR

Adres Bilgilerimiz

Akşemsettin, Nadide Sk. No:19
34925 Sultanbeyli / İstanbul

İletişimiz Bilgilerimiz

Tel:+90 216 660 08 90
Fax:+90 216 660 08 89
arelektrik@arelektrik.com

Sosyal Medya Hesaplarımız